نتایج جستجو برای عبارت :

از دیـروز تـا امـروز چـقدر تـفاوت.!؟

دیـروز سـر صـف مـدرسه یـا در کـلاس
اینـجور شعـرهـایی یـاد بچـه هامون میــدادن...

کـودک ایــرانی و مـسلمان هسـتماز اذان مـسجد شـاد و خنــدان هـستم
لحـظه خــوب نـماز بـاز از راه رســیدنــور ایـمان بـه خـدا تـوی قلــبم تاپـید
شـده ام تـازه و پــاک بــاز از آب وضــومثــل غنچــه زیــبا مثــل گـل ها خوشـبو
.
اما امروزه چه بالایی سر آموزش بچه هایمان آمده که
سر و کار اهل عَلمش با این اراجیف شده است

بـدو بـدو بـگیـر کمـرو هـی قَـر بـیا
بـیــا ق
به نام خدای شنهای طبس

در حالیکه ارتش و سپاه ، بسیج و نیروی انتظامی و هلال احمر و ... تا پای جان مشغول امدادرسانی به مردم شـریف ایران هستند برخی قلمهای نجـس محتوایی تولید میکنند با هدف نا امیدی یا ایجاد اخـتلاف بین نهادها ؛ سوال این است ، ما چـقدر روی نشر محتوا ها دقت و حسـاسیت داریم تا روزی مدیون نـشویم؟؟؟
پیر زن با تقوایی در خواب خدا را دید و به او گفت: خدایا، من خیلی تنها هستم، آیا مهمان خانه من می شوی؟ خدا قبول کرد و به او گفت که فردا به دیدنش خواهد آمد. پیر زن از خواب بیدار شد، با عجله شروع به جارو کردن خانه کرد. رفت و چند نان تازه خرید و خوشمزه ترین غذایی را که بلد بود، پخت. سپس نشست و منتظر ماند. چند دقیقه بعد در خانه به صدا در آمد. پیرزن با عجله به طرف در رفت و آن را باز کرد. پشت در پیرمرد فقیری بود. پیرمرد از او خواست تا غذایی به او بدهد. پیرزن با
امـروز بعد از کلی کار دیشب یه خواب دلچسب و امروز یه نماز اول وقت پشتش بود :)) ! وقتی نماز اول وقت میخونم قطعا خودم رو بیشتر دوست میدارم:)) یه اعتماد به نفس خاصی پشتشه ! برای سلامتی مـردم دنیا دعا کردم فقط امیدوارم خدا حرفای منو شنیده باشه ...
فردا عیده واقعیتش هیجان هرسال رو ندارم ولی اینکه سفره عید رو بچینم توی بدترین شرایط بازم جزی از واجبات اول ساله از نظر من ! خیلیا گفتن بهم آخه تو چه حوصله ای داری ، عزیزم میخوام بهت بگم من کسی برام عزیزتــر از پ
به نام خدای شنهای طبس

در حالیکه ارتش و سپاه ، بسیج و نیروی انتظامی و هلال احمر و ... تا پای جان مشغول امدادرسانی به مردم شـریف ایران هستند برخی قلمهای نجـس محتوایی تولید میکنند با هدف نا امیدی یا ایجاد اخـتلاف بین نهادها ؛ سوال این است ، ما چـقدر روی نشر محتوا ها دقت و حسـاسیت داریم تا روزی مدیون نـشویم؟؟؟در دستان اغلب ما ابزار مشاهده و نشر محتوای فضای مجازی وجود دارد ، چند سالی است این ابزار به سرعت همه گیر شده و تقریبا جزو ضروریات زندگی امرو
”1- قیــام حــضرت امــام حــسین علیه السلام از روز خــودداری از بیعت با یزید تا روز عاشورا  ١٧۵روز طول کشید.
2-” قیام سالار شهیدان از مدینه آغاز و به کربلا ختـم شـد. این قیام یک هفته در مدینه، ۴ ماه و  ١٠روز در مکه، ٢٣روز بین راه مکه تا کربلا (از دوم محرم تا دهم محرم) به طول انجامید.
”3- از مکه تا کوفه منزلهایی وجـود داشـت کـه مـا امـروز بـه آنها کاروانسرا یا اقامتگـاه می گـوییم. کـاروان سیّدالـشهدا در مسیر حرکت خود از ١٨منزل عبور کرد.
4-” فاصله ی
پیر زن با تقوایی در خواب خدا را دید و به او گفت: خدایا، من خیلی تنها هستم، آیا مهمان خانه من می شوی؟ خدا قبول کرد و به او گفت که فردا به دیدنش خواهد آمد. پیر زن از خواب بیدار شد، با عجله شروع به جارو کردن خانه کرد. رفت و چند نان تازه خرید و خوشمزه ترین غذایی را که بلد بود، پخت. سپس نشست و منتظر ماند. چند دقیقه بعد در خانه به صدا در آمد. پیرزن با عجله به طرف در رفت و آن را باز کرد. پشت در پیرمرد فقیری بود. پیرمرد از او خواست تا غذایی به او بدهد. پیرزن با
دانلود ریمیکس مسیح و آرش AP نرو
سوپرایز بزرگ جوان ریمیکس ، دانلود ریمیکس مسیح و آرش AP بنام نرو با متن و دو کیفیت عالی
[ ریمیکس : دیجی محمد ]
Download New Remix Masih & Arash AP Naro With Text And Direct Links 320 & 128 In Javan Remix
هم اکنون می توانید ریمیکس جدید مسیح و آرش AP را دانلود نمایید.
جدیدترین ریمیکس مسیح و آرش AP، نرو نام دارد.
ریمیکس این اثر به عهده دیجی محمد می باشد.
امیدوارم از ریمیکس لذت ببرید.
با آرزوی بهترین ها برای این دو خواننده جوان.
متن آهنگ نرو مسیح و آرش AP
تکلی
توی این روزا دارم از خیلی چیزام میگذرم ، که مثلا به خوکفـایی برسم و سعی نکنم زیاد ولخـرجی کنم ! چشمم خیلی چیزا رو میبینـه ولی خیلی با خودم کلنجـار میرم که باید نه بگم ! تا بتونم به خواسته های ریز و درشتَ م برسم ! حداقلش به اهـدافَ م !سخته میدونَ م ! اونَ م واسه منی که خیلی سخت از هر چیزی که دلم میخواست میگذشتَ م ! 
امـروز داشتم با خودم فکر میکردم یکم صبوری کنم خوبه ! ذهنم یکم آشفته حاله ! حقـم میدم به ذهن عزیزم ! وقتی سیل عظیمی از افکار میاد سراغش صد
کشـور اسـلامی ایــن نیــست کـه...
مسـئولان و کـارگزاران آنــها
از قیـمت اجـناس و کـف حقـوق کارگران خبـر نـداشته باشـند

کشــور اسـلامی ایــن نـیست کــه...
مَـردم؛ مسئــولان را در فـروشگاه ها نـمی بیـنند کـه
بـرای خـود و خـانواده شـان خـرید کــنند و بـا گـرانی ها آشـنا شــوند

کشــور اسـلامی ایــن نـیست کـه...مسئـولینــش ادعـای مسلمونیـشون لایـه ازون رو ســوراخ کـرده
و بـا پـیـشانی پـینه بسـته و تسـبیـح در دسـت
بـا دسـتی چــرب لـقمه ا
یـه روزی بــود مــردانی کـه مـاسک از روی
صــورت خـودشـــون بـرمــیداشــتـن
مــیذاشتـن روی صــورت رفــقاشــون
روزهای جـنگ، خطـر بمـباران شیـمیایی و گاز خردل و اعصاب
بسـیار خــطرناک تــر از ویــروس های امــروزی بــود.

قـصه زیـبای ایــثار در عـملیات و جبــهه ها
زمـانیکه رزمندگـان جـوانـتر، ماسـک ضـد حمـلات شیمیایی خود را
بـا اصـرار بـه همرزمانشان مـیدادنــد را نـمی‌توان بـا هیـچ جمله ای توصیف کرد ...

امـروز امـا زالــوصفـتان دره
فیش مدیحه ولادت حضرت زهرا سلام الله علیها
 اسفند ۳, ۱۳۹۷  خادم سایت ۰ دیدگاه جشن میلاد حضرت فاطمه،فیش مدیحه،فیش مدیحه حضرت زهرا،فیش مدیحه حضرت فاطمه،مولودی حضرت فاطمه،مولودی حضزت زهرا

فیش مدیحه  حضرت فاطمه زهرا  سلام الله علیها   کانال فیش منبرومرثیه درایتاhttps://eitaa.com/fishemenbarعرضه در سایت طلبه یار =http://www.talabeyar.ir

یا فاطِمَةَ الزَّهْراَّءُ یا بِنْتَ مُحَمَّدٍ یا قُرَّةَ عَیْنِ الرَّسُولِ یا سَیِّدَتَنا وَمَوْلاتَنااى فاطمه زهرا اى دخت
از دیروز هی میخواستم درس بخونم و نمیشد!
امروز صبی پاشدم یکم درس خوندم...بعد شروع کردم فرندز دیدن!
اصن فاز درس نداشتم!
این وسط رفتم یه سر به یوتیوب بزنم دنبال یه کلیپ بودم!
سه سال پیش بود!که روزخوش یه کلیپ برام فرستاده بود که اسمش life بود!اون شده بود انگیزه من واسه درس خوندن و کنکور!
به قول خودش معجونی که صب به صب مصرف میکردم!خلاصه پیداش نکردم!
تصمیم گرفتم یه سر به بلاگش بزنم!
خب یه ماهه که دیگه هیچی نمینویسه!و عنوان اخرین پستش اینه خشم و قهر!
بازم رن
چهل مناجات عاشقانهرحیم کارگر محمدیاری«سیدی! عبدک ببابک، اقامته الخصاصة بین یدیک، یقرع باب احسانک بدعائه فلا تعرض بوجهک الکریم عنّی و اقبل منّی ما اقول».[1]ای
مولای من! بنده‎ات بر در ایستاده و تو را می‎خواند و درب احسانت را به
مناجات‎هایش می‎کوبد. پس از راه بزرگواری روی از من مگردان و آنچه می‎گویم
بپذیر.خــدایــا بر در تـو بندة تـوسـتهمی خواهان آن گل خندة توستتو روی نازنیـن از مـن مـگـردانبـزرگـی و کـرم زیـبنـدة تـوست«اللهم! إنّی اتوب
نحوه زیست در گذشته بخصوص در مناطق گرمسیر کویر
ایران پیرامون حیاطهای محصور صورت میگرفته که معرف یک زندگی در اصطلاح آن‌
زمان اندرونی بوده و ایوانها و اطاقهای وابسته بآن بدور از حیاط حلقه
میزدند.
حـوض:حوضچه یا آب‌نما که وسیله‌یی برای شتشو بود بصورت یک
عامل خنگ‌کننده در شبهای گرم تابستان و آبیاری درختان‌ یا‌ گلها بکار
میرفتند.
ایوانهای سرپوشیده اطراف حیاط در شبهای گرم جهت خوابیدن
مورد اسـتفاده قـرار میگرفتند و در روز از تابش نور شدید

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ